Надати допомогу

Допомагати легко

Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні відкрила ще один рахунок, який також підлягає щорічному аудиту. Тепер допомагати ще легше!

Дорогі наші партнери і всі не байдужі, хто співтворить «Карітас-Спес Україна», ми –  неприбуткова організація, яка щорічно своєю діяльністю забезпечує 120 000 бідних людей допомогою.

Кожного разу під наші програми і напрямки ми шукаємо донорів, жертводавців, які би могли забезпечити життєдіяльність сталих програм і відповісти на виклики, які стоять перед нами.

Ми також щоразу шукаємо фінансової підтримки нашої діяльності і хочемо запросити до збору пожертв, що дасть можливість залучити ресурси на постійні сталі програми, які не мають проектного фінансування. Ваша пожертва допоможе нам допомагати іншим.

Переказуючи кошти на картку Приватбанку (4246001000576722), будь ласка зазначайте призначення платежу: «Благодійна допомога». Якщо бажаєте підтримати якусь ацію чи проект, до слів «Благодійна допомога» додайте назву проекту чи програми:

  • Дитячі будинки сімейного типу – призначення платежу «Благодійна допомога: ДБСТ»
  • Кухня для бездомних – призначення платежу «Благодійна допомога: бездомні»
  • Будинки для літніх людей – призначення платежу «Благодійна допомога: літні люди»
  • Продуктові набори для бідних- призначення платежу «Благодійна допомога: продуктовий пакет».
  • Соццентри (допомога людям в складних життєвих обставинах) – призначення платежу «Благодійна допомога: соццентр»
  • При переказі коштів із зазначенням призначення платежу «Благодійна допомога» – кошти направляються на статутну діяльність.

Дякуємо кожному за небайдужість!

#caritasspesua #карітасцелюбов

Leave a Reply