Закінчується заїзд вихованців дитячих будинків та притулків із Луганської області до табору «Карітас-Спес Україна» у селі Яблуниця Івано-Франківської області (в рамках проекту, спільного з Акція “Папа для України”).

Сьогодні, 3 січня, діти від’їжджають із табору. На згадку із собою вони повезуть яскраві спомини про безліч екскурсій та нових вражень,знайомство із українською мовою та народними традиціями, атмосферу тепла та гостинності волонтерів, святих отців, сестер-монахинь та працівників табору.
Зокрема, діти побували у Коломиї, у музеї Писанки, де ознайомились із українським народним мистецтвом розпису писанок. Музей писанкового розпису (неофіційна назва Музе́й «Пи́санка») — єдиний у світі подібний музей.
Окрім цього під час заїзду діти побували у цікавій пам’ ятці Карпат – Перевернутій хаті у селі Поляниця, відвідали зоопарк та музей у Яремчі, а також Музей звичаєвої символіки Гуцульщини, який входить до складу Карпатського національного природного парку та розташований у селі Микуличині Яремчанської міської ради.
Перед від’їздом добродії з «Карітас-Спес Україна» подарували дітям набори із засобами гігієни, які знадобляться їм у дорозі та побуті у дитячих будинках, інтернатах та притулках .
До набору входили мочалка, зубна паста та щітка, гребінець та шампунь.
До подарункового набору також входили дерев’яні ангелочки, виготовлені у Карпатах.
– Ми вчили дітей, що їх охороняють ангели-охоронці , – розповідає сестра Анастасія.
Діти були вбрані у яскраві червоні жилетки із логотипами «Карітас-Спес Україна» та акції «Папа для України», в рамках якої вихованці інтернатів зі Сходу України відновлюються від жахіть війни, відпочивають та навчаються у таборах «Карітас-Спес Україна».
У програмі Релігійної Місії «Карітас-Спес Україна» у рамках акції «Папа для України» (Акція “Папа для України”) діти матимуть можливість відпочивати і навчатися протягом місяця в Карпатах, у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині, у селищі Зарічани, на базі відпочинку «Карітас-Спес».
На знімках:
Подарунки на згадку перебування у таборі «Карітас-Спес Україна».
Разом із дітьми сестра-монахиня Йоана, яка разом з іншими сестрами, зокрема, сестрою Анастасією та іншими монахинями та мирянами, святими отцями доклали багато зусиль, щоб діти стали на шлях до Бога, весело, змістовно та цікаво провели своє дозвілля, навчання та відпочинок у Карпатах.
У музеї Писанки.
В їдальні табору під час спільної молитви.
На вході до музею звичаєвої символіки Гуцульщини

Leave a Reply