Надати допомогу

«Карітас-Спес» оголошує критерії відбору учасників на Літні дитячі табори

Критерії відбору учасників Літніх таборів в рамках проєкту «Посилення молодіжної соціальної роботи «Карітас-Спес» в Україні»

Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви за підтримки уряду Німеччини та Фонду Німецьких Католиків «Реновабіс», розпочинає трирічний проєкт «Посилення молодіжної соціальної роботи «Карітас-Спес» в Україні».
Головною ціллю якого є надання дітям та молоді, з кризових родин в Україні, можливості вільно розвивати свій потенціал та допомагати формувати суспільне життя в Україні.
Впродовж 3 років Проєкт буде направлений на 4 основні вектори.
– Проведення літніх таборів для дітей (віком від 7 до 14 років);
– Тренінги та Акцій для молодих людей (віком від 14 до 18 років);
– Навчальні курси для підвищення кваліфікації керівників груп та організаторів дозвілля для дітей і підлітків (віком від 18 до 25 років).
– Проведення семінарів для підвищення кваліфікації працівників навчально-оздоровчих закладів для дітей та підлітків в сфері адміністративних питань.
Оголошуємо Критерії відбору учасників Літніх таборів
Участь у відборі заявок на літній відпочинок дітей можуть прийняти всі парафії РКЦ та інших Церков, а також благодійні, громадські, релігійні організації, котрі опікуються соціально-незахищеними дітьми, дітьми з бідних родин, та сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах, дітьми з інвалідністю, та котрі звернуться на адресу «Карітас-Спес» до 01.03.2020 року із заявками на участь у літньому відпочинок у 2020 році. Вибір бенефіціара не залежить від віросповідання, світоглядних чи політичних переконань.
При звернені з листом-проханням про дофінансування відпочинку, групи дітей вище зазначених категорій, на адресу «Карітас-Спес» потрібно надіслати:
• сам лист прохання на бланку організації;
• список дітей з вказаними адресами та контактними даними батьків (офіційних опікунів чи дитячого закладу);
• лист-засвідчення від настоятеля, або керівника організації (офіційно уповноваженої особи), що діти дійсно належать до соціально-незахищених, потребуючих родин, або підтверджуючі документи на кожну дитину про соціальний статус.
Критерії відбору заявок
Критерії відбору поділятимуться на три групи:
• соціальний статус (першочерговість дітям-сиротам, та дітям з потребуючих неповних родин, дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни на Сході України);
• географічний регіон на карті України (першочерговість малим населеним пунктам, регіонам України з найменшим середнім доходом, регіонам, що мають офіційний статут зон екологічних, стихійних, техногенних лих тощо);
• критерій відповідності документів та вимог зазначених вище;
• репутаційний критерій з праці впродовж попередніх років з даною організацією та громадою (вчасність звітності, списки згідно вимог, фото-звіти).
Бали за кожним критерієм нараховуються за аналізом відповідності групи критерію та умовам участі відбору. Максимальний бал: 20 балів (по 5 балів при аналізі кожної групи критерію).
Для здійснення оцінювання створюється комісія в складі 3 осіб. Персональний склад комісії затверджує Керівник «Карітас-Спес».
Кожен член комісії при оцінці заявки виставляє бали самостійно, а загальний результат заявника виводиться як середнє арифметичне від оцінки кожного з членів комісії. За рівності балів вищу позицію займе той, у кого більший середній бал за соціальним статусом, якщо цей бал однаковий то перевага надається заявнику із вищим балом від голови комісії.
Комісія з відбору заявок засідає один раз на рік, в останній тиждень березня, або перший тиждень квітня. Конкретну дату засідання можна дізнатися у березні у Керівника проекту за номером телефону: 067 3577614.
Результат відбору повідомляється учасникам протягом 5-10 днів після засідання комісії гарантійним листом.
Заявки надсилати на адресу: caritas.spes.ua@gmail.com.

Leave a Reply