Неділя на природі

В Дитячому Селищі “Яблуниця” Місії “Карітас-Спес Україна” перебуває вже друга група дітей з Донбасу, що оздоровлюються тут завдяки підтримці Святішого Отця Папи Франциска (Акція “Папа для України”).

Неділя 14 січня у високогір’ї Карпат видалась погожою! Скориставшись з цього, діти з вихователями вийшли на прогулянку до лісу. Для них це був справжній похід в гори. Не таїна, що маленькі діти сприймають світ та навколишнє середовище інакше, ніж дорослі. Тож і не дивно, що, здавалося б, невеличка прогулянка карпатськими схилами виявилась для них цілим туристичним походом, справжньою пригодою!

Ось гірський струмок, а тут – ціла купа засніжених ялинок. Стрімкі доріжки, чисте гірське повітря, сонце, що пробивається крізь дерева… Усе це справляло враження! І ось нарешті – вихід на поляну, звідки відкривається неймовірний краєвид…

Також при нагоді (адже була неділя), діти мали з сестрою Анастасією бесіду щодо вшанування дня Господнього, святкування святого дня – власне, неділі. Оскільки ми намагаємось донести до дітей основи християнської віри, що єднають усіх, незалежно від конфесії чи обрядових відмінностей, то хочемо також їх познайомити з десятьма заповідями. . Діти жваво відповідали на запитання і всі разом перераховували, що у неділю робити можна, а чого – не варто, аби знайти час для Бога, ближнього і для себе.

Ввечері дітки мали довгоочікувану дискотеку.

Фото: Анна Задніпровська

Leave a Reply