Проект: «Купівля котла на паливних гранулах (пелетах) для відпочинкового табору «Надія»

Місія «Карітас-Спес Україна» є органічною, інтегрованою частиною українського суспільства, тому у своєму служінні нужденним стикається з тими самими проблемами, що і переважна більшість наших співгромадян. Однією з проблем являється перманентне зростання тарифів, зокрема на енергоносії. Задля мінімізації шкоди від цих процесів (в першу чергу – для уникнення зменшення обсягів та погіршення якості допомоги потребуючим), керівництвом «Карітас-Спес» було прийнято рішення про поступову відмову від такої традиційної форма опалення об’єктів (відпочинкових центрів, дитячих будинків тощо), як природній газ та електроенергія, та перехід на альтернативні (зокрема, відновлювальні та екологічні) джерела енергопостачання.


З цією метою вже проведено оновлення, модернізацію та обладнання низки осередків опалювальними системами х використанням енергії термальних вод, а також встановлено низку сонячних батарей.
Черговим кроком у цій загальнонаціональній програмі стало переобладнання дитячо-молодіжного відпочинкового Центру «Надія», що поруч з с. Зарічани, Житомирської області. Завдяки фінансовій підтримці «Карітас Польща» сюди було придбано і встановлено новий, сучасний, екологічний котел (з автоматичним подавачем палива APP на біомасу типу KKF – 160 kВ z подавач APP – 2), що відповідає вимогам безпеки до експлуатації та допустимим викидам в навколишнє середовище.
Завдяки заміні котла стало можливим в повному обсязі забезпечити тепловою енергією (опалення та гаряче водопостачання) в двох корпусах Центру, а саме: великий спальний корпус на 100 місць та блок кухня-їдальня. Тепер в цих будівлях всі приміщення підігріваються належним чином, котел не споживає надмірно багато палива, і його експлуатація не викликає проблем.
«Карітас-Спес Україна» щиро дякує «Карітас Польща» за придбання та оплату доставки вищезгаданого котла з належним обладнанням! При цьому ми складаємо сердечну подяку як від свого імені, так і від імені усіх наших підопічних – дітей-сиріт, дітей з проблемних родин, дітей з вадами розвитку тощо, а також молоді – котрі знаходять в Центрі «Надія» затишок та тепло: тепло приміщень та тепло сердець!

Leave a Reply