Надати допомогу

Релігійна Місія «Карітас-Спес» та Всеукраїнська Благодійна Організація «Благодійний фонд родини Жебрівських» забезпечили священників Києво-Житомирської дієцезії РКЦ масками та індивідуальними дезрозчинами.

Дивлячись на досвід інших країн, де пандемія стрімко забирає життя десятків тисяч людей, бачимо, що в особливій зоні ризику поряд з медиками, поліцейськими, військовими стоять священники. В Італії від початку епідемії від COVID-19 загинуло щонайменше 50 священників.

РКЦ одна з перших зреагувала на убезпечення вірян від поширення коронавірусу та перевела служби в онлайн режим. Але священники, які уділяють таїнства, приходять до хворих. Місія «Карітас-Спес», розуміючи важкість ситуації в нашій країні з засобами дезінфекції та медичними масками, бажаючи забезпечити священнослужителів необхідним захистом, звернулась до ВБО «Благодійного фонду родини Жебрівських» з проханням забезпечити священнослужителів необхідними засобами.

Вчора 23.03.20 першою отримала допомогу Києво-Житомирська дієцезія, до якої було передано 500 медичних масок та 1200 індивідуальних флаконів дезрозчину по 25 мл. кожен.
Місія «Карітас-Спес» звертається до всіх вірян Церкви і просто небайдужих людей, давайте забезпечимо такими наборами і інші дієцезії РКЦ.

Реквізити для пожертв:
РЕЛІГІЙНА МІСІЯ «КАРІТАС-СПЕС» /CARITAS-SPES/ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ
ЄДРПОУ: 21664879; Номер рахунку: UA33 3808 0500 0000 0026 0023 70996; Код банку (МФО): 380805
Назва банку : Райффайзен Банк Аваль»; Призначення платежу: «Благодійна допомога COVID-19»

Leave a Reply