Надати допомогу

Гуманітарна5Двадцять перше століття, попри швидкий технічний та науковий прогрес у світі, все ще лишає на плечах відсталих країн важкий тягар соціальної відповідальності перед тими, хто не здатен себе матеріально забезпечити. На жаль, до таких країн належить Україна, котра багато років гостро відчуває дефіцит ресурсів для задоволення базових соціальних потреб. Їжа та одяг, ліки для багатьох українців так і не стали досяжними в необхідній мірі. Місячного прожиткового мінімуму, визначеного державою у вигляді пенсій та інших соціальних виплат, вистачає хіба що на декілька днів. Проблему зубожіння суттєво поглиблює військова агресія з боку Росії, позбавляючи сотень тисяч українців засобів для існування. На щастя, благодійники не лишають Україну в цій біді сам на сам. Через Карітас-Спес із-за кордону сюди направляються конче потрібні ліки та медичне обладнання, одяг та взуття, продукти харчування, побутова хімія, цільові кошти. Карітас-Спес забезпечує діяльність пунктів роз дачі гуманітарної допомоги у Дунаївцях, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Києві, Любарі, Олександрівці, у Перечині, Мукачеві, Вино градові, а також в Луцьку. Окрім того гуманітарна допомога потрапляє в регіональні осередки Карітас-Спес та римсько-католицькі парафії по всій Україні: в будинки сімейного типу, дитячі оздоровчі центри, гуртожитки, у Вищу духовну семінарію у Ворзелі та ін.
Матеріальна гуманітарна допомога, яка щедро надається нашими партнерами та спонсорами, завжди приносить радість нашим підопічним. Адже будь-яка річ – одяг, взуття, продукти харчування, побутова хімія, ліки – стає у нагоді для тих, хто не має практично нічого. Ми прагнемо забезпечити нужденних найнеобхіднішим. Для цього існують пункти роздачі гуманітарної допомоги:
– Хмельницький
– Дунаївці Хмельницької обл.
– Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.
– Київ – У Соціальному центрі прийом відвідувачів відбувається щоденно з 9-00 до 17-00 за винятком вихідних. Тут здійснюється надання конкретної необхідної гуманітарної допомоги. Тут здійснюється надання конкретної необхідної гуманітарної допомоги. Загальна кількість відвідувачів за рік становить близько 3 000 чоловік.
– Любар Житомирської обл.
– Олександрівка Житомирської обл.
– Перечин Закарпатської обл.
– Мукачево Закарпатської обл.
– Виногорадово Закарпатської обл.
– Луцьк