Надати допомогу

Олександрівкатабір7Близько трьох тисяч дітей щорічно мають нагоду відпочити у центрах Карітас-Спес, покращити своє фізичне, соціальне та духовне здоров’я.
Це переважно діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з Чорнобильської зони та інших екологічно уражених територій, онкохворі, діти з вадами розвитку та ВІЛ-інфіковані, діти військових, які несуть службу в зонах бойових дій.

«Дитяче селище Яблуниця» (Івано-Франківська обл.).
Цей оздоровчий центр розташований в прекрасному місці, у високогір’ї Карпат. Впродовж року тут відпочиває приблизно 800 дітей. В оздоровчому таборі є всі умови для проходження курсу повного фізичного відновлення (тому що діти знаходяться в сприятливому екологічному середовищі), оздоровлення, поліпшення як фізичного, так і духовного стану дітей.

Осередок у с. Олександрівка (Житомирська обл.).
На відпочинкових турах в цьому таборі, що входить до складу Харитативного центру «Карітас-Спес-Олександрівка», протягом року відпочиває близько 500 дітей. Центр «Олександрівка» знаходиться у мальовничій місцевості, з красивою природою. Сприятливі екологічні фактори, збалансоване харчування, курси вітамінізації та загартування позитивно впливають на фізичний стан дітей. А насичена культурна і духовно-просвітницька програми сприяють їхньому внутрішньому зростанню.

Оздоровчі табори «Надія» та «Мелодія» (біля с. Зарічани, Житомирської обл.).
Ці табори знаходяться в прекрасному місці, на березі річки Тетерів, в сосновому лісі. Відпочинок дітей проводиться тільки в літній період. Разом ці табори впродовж відпочинкового сезону приймають у себе близько 900 маленьких підопічних. Діти, які тут відпочивають, мають можливість багато часу перебувати на свіжому повітрі, купатися в річці та засмагати. Сестри та священики, що опікуються табором, спільно з вихователями, які супроводжують групи дітей, організовують цікаву і насичену культурну програму.

Табір «Quо Vadis» в м. Бердянськ (Запорізька обл.)
При соціальному центрі «Quо Vadis» у Бердянську влітку функціонує дитячий табір. Діти мають можливість відпочити та оздоровитися на морі.

Табір в с. Пульмо Волинської обл.
Дитячий табір розпочав своє функціонування у 2013 році. Він розташований на території Шацького національного заповідника, біля озера Світязь. Тому діти мають можливість відпочити в екологічно чистій території, покупатися у прозорій, збагаченій мінералами воді, подихати повітрям з ароматом хвої. За сезон тут мають змогу відпочити 300 дітей.