Donate
ua en
MainNewsNews

Притулок для одиноких матерів та жертв домашнього насильства відкрили під Києвом

Притулок для одиноких матерів та жертв домашнього насильства відкрили під Києвом

Цей дім стане третім таким притулком, яким опікується Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні. Дім має назву свого покровителя – св. Йосипа, ще два такі укриття працюють під Харковом в рамках проекту «Надія». Основна мета проекту «Надія» — протидія дитячій безпритульності, сімейному насильству, сирітству і абортам.  

 

Дім св. Йосипа зможе вміщувати 15 мам та 30 дітей. Під наставництвом професійних психологів та менторів підопічні Дому зможуть отримати захист та розпочати нове життя. Для цього Місія «Карітас-Спес Україна» створила всі належні умови: на території є дитячий садочок та планується запуск соціального підприємництва, біля дому велика територія також дає можливість організувати комфортне дозвілля дітей. 

«Потреба відкриття такого Дому для матерів і дітей під Києвом виникла від запиту. Тих Будинків, які діють під Харковом на сьогодні вже було не достатньо, хоча вони разом з партнерським домом зараз надають прихисток для 19 мам з дітьми. Але запит, на сьогодні, перевищував можливості. Для цього ми шукали партнерства, щоб мати змогу прийняти жінок, які рятуються від насильства та життєвих криз» - зазначив президент Місії «Карітас-Спес Україна» отець Петро Жарковський.  

 

Перебуваючи в Домі святого Йосипа жінки зможуть, як підготуватися до материнства, так і вести власне господарство. Більше про будинки для матерів з дітьми можна дізнатись на сайті «Карітас-Спес Україна» - caritas-spes

26 June 2021
Donate
Система Orphus
Переверните устройство для лучшего отображения