ua en
MainNews

«Карітас-Спес Україна» оголошує конкурс ідей

«Карітас-Спес Україна» оголошує конкурс ідей

Запрошуємо взяти участь у конкурсі ідей для отримання мікрогрантів на реалізацію проектів соціальної дії. Конкурсна ініціатива спрямована на допомогу і підтримку активних громадян, а також команд, які мають ідею проекту соціальної дії та шукають можливості для її реалізації.

Мета конкурсу – сприяння розв’язанню конкретних проблем громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив, підвищення якості написання проектів та оволодіння інструментами для залучення додаткових ресурсів, що в подальшому сприятиме розвитку компетенцій з проектного менеджменту у сфері соціального управління проектами.

Тематика проектів  може бути різною, однак важливість конкретної проблеми для місцевої громади, осередків «Карітас-Спес Україна» та регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

Учасники конкурсу – учасники навчальних програм «Карітас-Спес Україна»; парафіяни Римсько-Католицької Церкви; працівники та волонтери «Карітас-Спес Україна»; зареєстровані неприбуткові організації «Карітас-Спес Україна». Подати заявку можуть як існуючі організації з досвідом, так і нові організації або нові партнерства організацій.

Для участі просимо заповнити анкету  та уважно ознайомитися з правилами.

«Карітас-Спес Україна» надаватиме гранти, поки не буде досягнуто максимального бюджету для цього конкурсного оголошення, якщо надійде достатня кількість якісних пропозицій. Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 31 липня 2021 р. Подані концепції проектів розглядатимуться регулярно, кожних два тижня, починаючи з травня 2021 р. Не виключено, що всі наявні кошти для цього конкурсного оголошення можуть бути розподілені на початку програми, якщо буде отримано достатню кількість якісних концепцій і проектів.

Загальний обсяг фінансування, який доступний для цієї можливості, становить приблизно 600 000 гривень. Верхній ліміт одного гранту становить 20 000 гривень. Нижньої межі не встановлено, однак заявників заохочуємо подавати інноваційні проекти меншого масштабу як пілотні, з можливістю розгляду їх продовження, якщо проекти будуть успішними та продемонструють значні результати. «Карітас-Спес Україна» може вибрати повне або часткове фінансування обраних заявок(-ки). 

Кількість грантів та обсяг доступного фінансування можуть бути змінені, «Карітас-Спес Україна» зберігає за собою право не надавати жодних грантів за результатами розгляду отриманих концепцій.

Правила проведення конкурсу

Також, запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до навчання у «Проектній школі», яка відбудеться: 17-18 травня, 24-25 травня, 31 травня – 1 червня 2021 р.. Заняття будуть проходити онлайн на платформі Zoom з 17:30 до 20:30. Реєстрація.

Отриманні знання допоможуть учасникам готувати успішні проектні пропозиції, а отже, отримувати гроші на реалізацію успішних соціальних ініціатив.

Конкурс ідей та «Проектна школа» проводяться в рамках проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» за підтримки Уряду Німеччини та фонду німецьких католиків “Реновабіс”

29 April 2021
Donate
Система Orphus
Переверните устройство для лучшего отображения