×

Вибачте за незручності, сайт в розробці

ua en

Молодь

«Карітас-Спес Україна» стурбована ситуацією втечі інтелектуальних кадрів, а також тим, що нерідко молодь їде після першої освіти за наступною — до більш розвинених країн. Саме тому одним з пріоритетних напрямків роботи «Карітас-Спес Україна» вважає інвестицію в молодь.

Гуртожитки та стипендії для молоді

У 8 гуртожитках, які належать Місії, мешкає 187 студентів, які сплачують за проживання символічну суму. «Карітас-Спес Україна», утримуючи ці гуртожитки, інвестує в навчання молоді, а 130 талановитим молодим людям з бідних родин виплачує стипендії на здобуття освіти. Найбільшими спонсорами цієї програми 2019 року стали фонди Вілфріда та Марти Ензінгер («Die Wilfried und Martha Ensinger Stiftung») та «Кроссінґ бордерс» («Crossing Borders»).

У 2020 році
розпочався трирічний проект для молоді

Проєкт: «Посилення молодіжної соціальної роботи Карітас-Спес в Україні 2020-2021.

Від січня 2020 року Карітас-Спес Україна реалізує проєкт направлений на соціальне виховання молодих людей, котрі завдяки участі в ньому стануть соціально відповідальними та вмітимуть не тільки зауважувати проблеми навколо себе, а й реагуватимуть на них мудрими, добрими та продуманими діями.

В проекті
5840 молодих людей
готових змінювати світ, заплановано 252 соціальні заходи.
  • 2700 дітей 7-14 років, котрі навчаються та виховують соціальні навички під час літніх таборів.
  • 3000 молоді 14-18 років, котрі беруть на себе соціальну відповідальність та організовують заходи (активності) спрямовані на суспільне благо.
  • 90 молодих та найактивніших осіб 18-25 років, котрі навчаються лідерській майстерності, беруть участь у навчанні з підвищення соціальної компетенції, стають запальними аніматорами, керівниками груп. Створюють простір для Активностей в Дієцезіях РКЦ
  • 50 молодих працівників Карітас-Спес підвищують свою кваліфікацію у сферах соціального, кадрового та фінансового управління, боротьби з корупцією та запобігання сексуальному насиллю над неповнолітніми.

Проект реалізується за фінансової підтримки Уряду Німеччини, німецьких фондів «Реновабіс» та Кіндерміссіонсверк ді Штернзінгер.

Галерея
Cherish merciful love and hope in actions
Donate
Система Orphus