ua en
MainNews

На якому етапі зараз «Осінній освітній марафон»?

На якому етапі зараз «Осінній освітній марафон»?

Короткі проміжні підсумки навчання у рамках проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні».

За період з вересня по листопад 2020 року було організовано і проведено навчання активних громадян з 7 дієцезіальних осередків «Карітас-Спес Україна».

Загально у навчанні «Тренінг для тренерів» та у «Осінній проектній школі» взяли участь 72 учасника. В тому числі від учасників «Тренінгу для тренерів» було отримано 28 заявок (відібрано 14 осіб) та «Осінньої проектної школи» було отримано 63 заявки (відібрано 58 учасників).

До навчання долучилися активні громадяни з Київської, Житомирської, Харківської, Чернігівської, Хмельницької, Запорізької, Одеської, Волинської, Закарпатської, Львівської, Вінницької, Івано-Франківської та Миколаївської областей.

Мета «Тренінгу для тренерів» – систематизувати знання та сформувати уміння розробки та проведення тренінгів для місцевих громадських активістів з використанням digital-інструментів онлайн-освіти для написання проектів соціальної дії.

Мета «Осінньої проектної школи» – ознайомити учасників тренінгу з особливостями розробки проектних ідей та підготовки пропозицій для залучення фінансування у проекти соціальної дії та їх успішної реалізації.

Наші учасники навчилися аналізувати проблеми і потреби своїх громад, сформували проектні групи та готують проекти соціальної дії, направлені на вирішення ключових місцевих та регіональних проблем. Отримані знання допоможуть учасникам готувати успішні проектні пропозиції, а отже, залучати гроші на реалізацію успішних соціальних ініціатив та змінювати на краще життя своїх громад.

Ментори та професійні проектні менеджери Релігійної місії «Карітас-Спес Україна» допомагають залучити фінансування та втілити в життя соціальні проекти учасників наших навчальних програм.

З наших амбітних учасників сформовано 20 команд, які націлені на успіх, саморозвиток і розвиток своєї громади та України.

Учасники «Тренінгу для тренерів» готуються до сертифікації та захисту індивідуальних планів розвитку тренера.

Важливі дати навчальних програм «Тренінг для тренерів» та «Осіння проектна школа»:

21 вересня - 2 листопада – Тренінг для тренерів.

12 жовтня - 5 листопада – Осіння проектна школа та написання проектів соціальної дії.

5 листопада 2020 року - Пітчінг проектів.

До 15 листопада 2020 року – Подача проектних заявок.

26 листопада 2020 року - Форум «II Всеукраїнський Суспільний Форум. Ідеї. Люди. Можливості» (вручення мікрогрантів переможцям конкурсу проектів соціальної дії).

Детальна інформація про Форум

28 October 2020
Donate
Система Orphus
Переверните устройство для лучшего отображения