ua en
MainNews

Оновлення команди проекту та початок Осіннього освітнього марафону

Оновлення команди проекту та початок Осіннього освітнього марафону

Мережевий трирічний проект «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадянської активності в Україні» представив оновлену команду та оголосив про початок інтенсивного навчання. 

Проект сприяє соціальному та економічному розвитку України шляхом мобілізації ресурсів, зміцнення самоврядування та підтримки партнерства громад із владою, РКЦ та бізнесом в інтересах суспільства.

Оновлену команду очолила Олена Шевчук, яка представляючи початок роботи, розповіла: «Зміни у світі починаються від внутрішніх змін кожної людини. Вірю, що громади, які опанують мистецтво маленьких кроків, зможуть досягнути найамбітніших цілей! Ми обрали символом цього проекту мураху. Це комахи-трудівники, які спільно будують свій дім, захищають, дбають про нього і діють згуртовано заради спільного блага. Мураха є прикладом мистецтва маленьких кроків. Наш осінній марафон допоможе кожному учаснику отримати знання і компетенції, щоб стати супер-героєм, супер-мурахою, яка здатна творити великі трансформації в собі і навколо себе»

У рамках реалізації проекту передбачене навчання, що допоможе учасникам готувати успішні проектні пропозиції, а отже, отримувати гроші на реалізацію успішних соціальних ініціатив. Це навчання розпочнеться з осені та буде складатися з декількох етапів, які включають тренінги, підготовку та захист проектів соціальної дії (ПСД), супровід менторів та гарантію залучення фінансування на реалізацію кращих ініціатив.

Також оголошено, що цьогоріч Всеукраїнський Суспільний Форум відбудеться 26 листопада. Форум є майданчиком для діалогу та обміну досвідом благодійників, бізнесу, Церкви та активістів-змінотворців.

Захід стане підведенням підсумків 2-го року проекту, в рамках якого відбудеться Конкурс мікрогрантів та нагородження переможців. Максимальна сума підтримки – до 20 000 грн. Протягом всього марафону з командами працюватимуть досвідчені проектні менеджери «Карітас-Спес Україна», експерти та ментори.

Місія «Карітас-Спес Україна» та проектна команда заохочують до участі в розвитку громад та запрошують об’єднати спільні зусилля заради досягнення спільної мети розвитку Церкви та старту соціальних ініціатив на місцях.

«Маємо амбітне прагнення, що проект стане поштовхом відродження культури меценатства та благодійництва, бо це ті цінності, які дає Церква » - додала керівниця проекту Олена Шевчук. 

Нагадаємо, що проект «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» реалізується за підтримки уряду Німеччини та МБФ «Реновабіс». 

Довідково: Олена Шевчук має великий досвід управління освітніми проектами, організації конференцій, бізнес-турів, працювала керівником МВА-програм в провідних бізнес-школах України (IIB, kmbs), співпрацювала з міжнародними та українськими професійними асоціаціями: PlasticsEurope, АМЕPS (Asian Manufacturers of EPS), JEPSA (Japan EPS), є сертифікованим фасилітатором за програмою Active Citizens (British Council). Має експертизу в маркетингу та рекламі, працювала в різних сферах (рекламне агентство, бізнес-школа, бізнес-асоціація, міжнародні проекти).  

6 August 2020
Donate
Система Orphus
Переверните устройство для лучшего отображения